Subskrybuj & obserwuj:

Kontakt

Ponieważ podróżowanie stało się łatwiejsze, a ostatnio mam trochę więcej czasu, to zwykle udaje mi się gdzieś „uciec” kilka razy w roku, bliżej lub dalej. Oczywiście staram się mieć ze sobą aparat. Zapisywanie swoich doświadczeń i historii oraz dzielenie się z innymi to wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień.
Fotografia nie jest moim sposobem na życie, to raczej amatorska pasja i według mnie, może być dobrym sposobem do komunikowania się z innymi. Myślę, że większość amatorów robi to z tych samych powodów, dla radości tworzenia, miłości do podróży i fotografii.
Dołożyłem wszelkich starań, aby treść była jak najbardziej zgodna z rzeczywistością, wykorzystując do tego celu, przewodniki, informatory, biuletyny, książki historyczne, archiwa czy biblioteki internetowe. Będę wdzięczny za wskazówki dotyczące błędów i nieaktualnych informacji. Wszelkie uwagi są dla mnie bardzo cenne i mile widziane, dzięki nim będę mógł dokonać jak najszybciej korekt w opisach.
Tak więc jeśli uważasz, że coś tu brakuje, masz jakąś sugestię związaną z tą stroną, napisz mi o tym w poniższym formularzu. Postaram się to zmienić, o ile tylko to możliwe i nie koliduje z moją wizją strony. Możesz również napisać bezpośrednio ze swojego programu pocztowego na adres: tuitam.info[małpka]gmail.com


Moje miejsce na ziemi

Miasto Jastrzębie-Zdrój


Formularz Kontaktowy


    Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz. Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki usługi zastosuj.