Subskrybuj & obserwuj:

Mapa Wpisów na Blogu

Mapa Wpisów

Aby wygodnie przeglądać mapę wpisów przybliż interesujący cię dany region, aby zobaczyć wszystkie znaczniki. Pod każdym znacznikiem znajduje się krótki opis posta ze zdjęciem wraz z bezpośrednim linkiem prowadzącym do niego.

Mapa zamków, pałaców i dworów w Polsce

Szukasz opisu zamku, pałacu, dworu, magnackiej rezydencji? Kliknij w interesujący Ciebie punkt na mapie, a zobaczysz link do konkretnego wpisu na blogu. Mapa przedstawia zamki oraz ciekawsze pałace i dwory w Polsce.

Legenda

Zamek, pałac, dwór szczególnie polecany do odwiedzenia. Zamek, pałac, dwór istnieje w całości i można go zwiedzać, wejść do środka lub na jego posesję. Ruina zamku, pałacu, dworu można go zwiedzać lub wejść do środka oraz na jego posesję. Budowla istnieje w całości, jest w nim jakaś instytucja lub obiekt jest w rękach prywatnych, można zobaczyć tylko zewnątrz. Ruina zamku, pałacu, dworu można zobaczyć tylko zewnątrz.

Wpisy – Polska, Europa, Afryka, Azja

Szukasz inspiracji na kolejną podróż? Kliknij tutaj, a zobaczysz linki do konkretnych wpisów na moim blogu. Miasta, kurorty tereny zielone, skanseny, muzea, miejsca kultu i wiele innych ciekawych atrakcji.

Legenda

Strony na blogu z pogrupowanymi wpisami państw, miast. Opisy parków, skansenów, terenów zielonych i pomników przyrody. Opisy muzeów i atrakcje turystyczne. Opisy miast, kurortów, zabytkowe obiekty. Grodziska, zabytkowe budynki gospodarcze oraz zamki, pałace i dwory w Polsce i na Świecie. Miejsca kultu religijnego.

2 komentarze

Odpowiedź Alek at

Cześć TUITAMINFO mam do ciebie pytanko. Skąd mogę pobrać taką mapę wpisów ? I czy to jest wtyczka, czy jest darmowa stronka. Zainstalował bym na swojej stronie. Jak możesz to daj namiary, z góry dzięki.

Odpowiedź Grzegorz R. at

No cześć ! Nie jest to wtyczka, to jest stronka i jest darmowa więcej info masz tutaj https://talestrails.com/ Przyjemnej zabawy 🙂

Edit post 19.05.2024
Niestety stronka z mapami https://talestrails.com/ nie działa, trzeba było przerzucić się na mapę Googlowską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.